Šantovka Freestyle Park přináší kotel příležitostí, jak smysluplně a zábavně strávit přicházející léto!

Jak Galerie Šantovka slíbila, ihned po famózní akci TRICK ´N´ ROLL rozebrala bikeovou dráhu a vystavěla z ní veřejné sportoviště o velikosti 30 x 15 m, kde už nyní tráví svůj volný čas každý den desítky dětí, teenagerů i odrostlejších bikerů či koloběžkářů. Tím to ovšem ani zdaleka nekončí, právě naopak. V tomto olomouckém Freestyle Parku se můžete těšit i na pravidelné akce, bikeové či koloběžkové kempy a příměstské tábory pod vedením olomouckého rodáka, zkušeného trenéra a v neposlední řadě mistra světa ve Freestyle BMX Honzy Jílka.

Šantovka Freestyle Jam Olomouc 8.

Oficiální OPENING ŠANTOVKA FREESTYLE PARK

3. června

Každý nový přírůstek se musí řádně pokřtít, takže ani v tomto případě tomu nebude jinak. 3. června jste srdečně zváni na slavnostní otevření, které odstartujeme od 15.00 tiskovou konferencí, o půl hodiny později společně přestřihneme pásku a v 15.45 vyrazí ukázat své umění v podobě exhibice 4 top rideři České republiky. Tím ukončíme oficiálnější část a odpálíme oslavu, která už bude čistě ve vaší režii. K volnému ježdění vám budou k dispozici zkušení jezdci, djs, moderátor a spousta dalších aktivit, které neodmyslitelně patří ke každé pořádné freestylové akci.

BMXCAMP.CZ

3.-9. července

Začátkem července se můžete těšit na vyhlášený BMX Camp, který se pod vedením Honzy Jílka koná v Olomouci již několik let. Ten vám společně se zkušenými instruktory z řad špičkových jezdců připravil na každý den od neděle až do soboty natřískaný program plný ježdění, drilování triků, ale i např. zdravovědy, údržby kol a dalšího peckoidního programu ve skvělé bmx partě. Během dne bude pro vás zajištěna plná penze (jídlo, pití) včetně ubytování. V případě špatného počasí vyrazíte na doprovodné aktivity jako kino, divadlo, bowling atd. Každý účastník obdrží na památku DVDéčko plné videí a fotek z kempu. Kapacita max. 20 riderů, věkové rozmezí 8 - 18 let, cena 7.500 Kč/ 7 dní ne-so.

FREESTYLE BMX a KOLOBĚŽKOVÝ KEMP (příměstský tábor)

11.–15. července

Na BMX Camp ihned naváže 1. turnus příměstského tábora určeného pro vyznavače freestyle BMX a krotitelů létajících prkének s řídítky. Každý den se můžete těšit na natřískaný program od 8 do 16 hod. plný ježdění, drilování triků, ale i např. zdravovědy, údržby strojů a dalšího peckoidního programu ve skvělé partě. Během dne bude pro vás zajištěna plná penze (jídlo, pití). V případě špatného počasí vyrazíte na doprovodné aktivity jako kino, divadlo, bowling atd. Každý účastník obdrží na památku DVDéčko plné videí a fotek z kempu. Kapacita max. 20 účastníků, věkové rozmezí 8 - 18 let, cena 3.500 Kč.

FREESTYLE JAM OLOMOUC

16. července

Třetí sobotu v červenci vypukne obří show, u které byste neměli rozhodně chybět! 16. července nás totiž čeká již 8. ročník legendární akce Freestyle Jam Olomouc. Během dne se zde budete moci nechat inspirovat nejlepšími ridery ČR, kteří si to na život a na smrt rozdají v různých disciplínách, stejně tak budete moci obdivovat dechberoucí exhibice nebo zapařit na koncertech hudebních skupin či dunivých beatech známých djs.

FREESTYLE BMX a KOLOBĚŽKOVÝ KEMP

15.–19. srpna

2. turnus příměstského tábora, viz výše.

Přihlášky na kempy a více informací naleznete na stránkách www.jfshow.net, www.galeriesantovka.cz, či kontaktujte přímo Honzu Jílka na e-mailu: janjilek@janjilek.net.